Prosecco, Sparkletini, Frizzante

Montelvini
Prosecco Asolo DOCG Extra Brut

Prosecco Asolo DOCG Extra Brut

Nezaměnitelná vůně hrušky a jablka, typická pro Prosecco, okamžitě ukazuje svůj jednoduchý profil.

Prosecco má vyčerpávající a ovocnou chuť, ideální jako aperitiv nebo pití ke každému pokrmu nebo v době voného času, extra brut – zbytkový cukr méně než 5 g / l v ústech ukazuje krémovou chuť s čerstvou kyselostí. Výsledkem je lehký nápojs 11% alkoholu.

Surovina Asolo Prosecco Superiore Docg Millesimato Extra Brut z Montelvini se vyrábí ze 100% z hroznů Glera z oblasti Asolo. Šťáva se získává jemným lisováním a fermentuje při kontrolovaných teplotách, aby se zajistila a zlepšila aroma vinné révy.

Il Brutto Asolo Prosecco Superiore Sui Lieviti – DOCG 2020

Naše Asolo Prosecco Superiore DOCG na kvasničných kalech připomíná starobylou vinařskou tradici, která se používala při výrobě tohoto vína v provincii Treviso, konkrétně v oblasti Asolo. Nazvali jsme ho „Il Brutto“ („Ošklivé“), protože se jedná o přírodní víno, nefiltrované, s omezenou přirozenou přítomností siřičitanů a velmi nízkým obsahem cukru (2 gr/lt). Lze si ho vychutnat dvěma různými způsoby: po dekantaci se pomalu nalévá z karafy, aby se kvasinky a sedimenty usadily a víno zůstalo pěkně svěží a čiré; jako druhou možnost lze nalévat přímo z láhve a nechat kvasinky a sedimenty promíchat ve sklenici, v tomto případě bude víno zakalené, pikantní a plné.

Jedná se o tradiční způsob výroby Prosecca v době, kdy ještě neexistovaly ocelové kádě, který vytváří jinou verzi Prosecca než tu, kterou jsme zvyklí pít dnes. Hrozny používané k výrobě tohoto šumivého vína se sklízejí v polovině září na svazích kopcovitých oblastí jižně od řeky Piavy; základní víno získané prvním kvašením se nechává odpočívat nejméně šest měsíců, do začátku března, než se stáčí do lahví pro druhé kvašení. Teprve po minimálně 90 dnech může být uvedeno na trh, aniž by došlo k demineralizaci. To znamená, že nedojde k oddělení zbytkových kvasinek, které víno charakterizují svým zastřeným vzhledem a suchou chutí.

Velmi nízký obsah siřičitanů v tomto víně je možný také díky kvasinkám, které napomáhají tomu, aby víno v láhvi neoxidovalo.

Vzhledem k nízkému množství zbytkového cukru, které se v tomto víně nachází, je „Brutto“ klasifikováno jako „Brut Nature“. V prvních měsících po uvedení na trh bude toto víno Asolo Prosecco Superiore DOCG Sur -Lie květinové a ovocné, bude mít jemnou a obklopující chuť díky přítomnosti dobře namíchaných kvasinek, se sapidními a minerálními vlastnostmi typickými pro půdy oblasti Asolo. Postupem času budou primární vůně ztrácet na intenzitě a budou nahrazeny rozvinutějšími tóny, což dodá vínu větší komplexnost. Každá láhev a každá nalitá sklenice se od sebe mohou lišit a ukazovat nám tento vývoj, jak probíhá. Neexistuje žádná homologace: Je to víno s duší. Možnost volby mezi dvěma variantami podávání, zakaleným tak, jak je, nebo dekantovaným, zvyšuje univerzálnost a možnosti konzumace. Lze jej ochutnat samostatně nebo jej kombinovat s mnoha různými pokrmy.

OBJ. % ALKOHOLU 11,00 CUKR G/L 2,00 ATM. PRESS. 4.50 OBSAH 0,75 L

Il Brutto Asolo Prosecco Superiore Sui Lieviti – DOCG 2020
Bosca
Sparkletini Peach
Sparkletini v příchuti zralé broskve.

Příjemně jemná chuť zralé broskve v kombinaci s výbornou směsí vín a fermentovaného sla­du.

Chuť a vůně je plná okamžitou intenzivní svěžestí, zatímco sladká, neočekávaná, lehce hořká chuť v závěru činí nápoj nezapomenutelným zážitkem. Jedinečný uzávěr umožňuje úplné opětovné uzavření a zachování bublin až po dobu jednoho týdne v chladničce.

Obsah alkoholu 5% Obsah cukru ~ 90–100 g / l

Sparkletini Peach
Sparkletini Pomegranate
Sparkletini Pomegranate
Sparkletini granátové jablko.

Toto jedinečné Sparkletini spojuje aromatičnost granátového jablka vkombinaci s bílým a červený vínem a fermentovaným sladem. Jeho sladkost je zmírněná štiplavě příjemně jemnou kyselostí. Čerstvá chuť uhasí žízeň a chuť: pocity, které vyvolává, jsou plně v souladu s vůní tóny granátového jablka a květů rubínové barvy.

Láhev je opakovatelně uzavíratelná a to díky unikátnímu Bosca – patentovanému uzávěru, který zajišťuje, že bubliny jsou zachovány i po několika otevřeních.

Obsah alkoholu 5% Obsah cukru ~ 90–100 g / l

Sparkletini Strawberry
Jahody jsou dokonale propojeny s typickým základem všech Sparkletini – víno a slad –

vše je chytře smíchané v nezapomenutelný nápoj vhodný do teplého léta.
Vůně je plná, svěží a poutavá, podařilo se spojit sladkost a kyselost, že každý doušek se promění v úžasný zážitek. Jeho krásná rubínově červená barva doprovází vůni, které nás v myšlenkách přivedou do našich dětských prázdnin.

Obsah alkoholu 5% Obsah cukru ~ 90–100 g / l

Sparkletini Strawberry
Prosecco Bosca Five Stars 5*

Prosecco Bosca 5* Five Stars

Prosecco je víno se skvělou rovnováhou a elegancí, upřímné a velkorysé. Hrozny pro jeho výrobu jsou vybírány s velkou přísností a s čistotou při jemném lisování a kvašení probíhá při řízených teplotách. Je to příjemné, čerstvé, ovocné, aromatické, zakulacené a jemně šumivé víno, vhodné jako aperitiv pro jakoukoli oslavu nebo jako sklenka na přivítanou. Je ideální pro předkrmy, vynikající s rybou a korýši, nebo dokonce s delikatesními pokrmy. Vhodně doprovodí jednoduché saláty. 85% odrůdy Prosecco z regionu Veneto. Teplota podávání: 7 – 8 °C.

Obsah alkoholu: 11 %

Verdi Spumante
Verdi je velice příjemné šumivé víno, pro které je příznačný čerstvý charakter, který přímo vybízí k opakovanému upíjení. Na elegantní lahvi na první pohled zaujme pro šumivé víno neobvyklý uzávěr, který na rozdíl od klasických uzávěrů umožňuje opětovné uzavření láhve pozdější spotřebu bez ztráty kvality nápoje. Je-li uchováno na chladném místě, chutná Verdi díky tomuto uzávěru stejně dobře i druhý den. I přes tuto novinku je i u Verdi Spumante otevření lahve doprovázeno známým zvukem otvíraného sektu.

Obsah alkoholu: 5 %

Verdi Spumante
Sparkletini Rapsberry
Sparkletini Rapsberry
Sparkletini je elegantní, zcela přírodní nápoj vyrobený v Itálii u renomované rodinné firmy Bosca, nádherně šumivé Spumante, s lehkou a osvěžující chutí. Raspberry Sparkletini by Verdi je důmyslně jemné a sladké spumante s mimořádným malinovým aroma. Jemnou sladkost vytvořily plody malin, které byly vybrány z nejlepších plodů na svém vrcholu, aby daly punc tomuto lahodnému a osvěžujícímu nápoji. Sparkletini má také uzávěr, který lze opětovně uzavřít a zachovat tak všechny jiskry nápoje a jeho svěžest, dokud nejste připraveni na další sklenici „opravdového přírodního italského zážitku“! Podávejte chlazené a vychutnejte si jeho vyváženou a čistou chuť.
Obsah alkoholu: 5%
Toselli spumante non-alcoholic

Díky 180ti letým zkušenostem ve vinařství se firma Bosca řadí mezi přední firmy s inovativními produkty, využívá nejmodernější technologie v nápojovém průmyslu, vytvořila produkt, který nemá konkurenta.

Toselli se získává z hroznů Moscato a z dalších italských prémiových hroznů. Díky jedinečnému know-how bylo toto spumante vytvořeno až po mnohaletém výzkumu, to dává TOSELLI jeho nebývalý charakter. Je svěží, jemně perlivé, jemně sladké s velmi příjemnou chutí a skvělou vůní, která ji činí toto víno unikátním ve své kategorii. V současném světě, kdy je největší pozornost směřovaná na konzumaci alkoholu, je Toselli perfektní variantou na neustálé hledání alternativ vína, které dokáže poskytnout spotřebiteli „to správné sociální vzrušení“ u sklenky vína. Toselli je zaměřené na konzumenty vína, kteří ocení jeho opravdovou vinnou chuť, ale žádají nealkoholickou alternativu jako bezpečnou volbu životního stylu. Toselli směřuje také na „nepijáky“, kteří si mohou být součástí světa „pijáků vína“, aniž by byli posměchem pro své okolí.

Obsah alkoholu: 0%

Toselli Spumante
Riserva del Nonno
Riserva del Nonno – Classic Method

Riserva del Nonno – Classic Method

 

 

Obsah alkoholu: 12%

Le Cuvee a Point de Madame Bosca
Le Cuvee a Point de Madame Bosca 0,75L je šumivé Italské víno z vinařství Bosca, které produkuje víno už od roku 1831. Slámově žlutou barvu doprovází plné, měkké, sametově elegantní aroma.

Obsah alkoholu: 12%

Le Cuvee a Point de Madame Bosca
Le Cuvee a Point de Monsieur Bosca
Le Cuvee a Point de Monsieur Bosca
Le Cuvee a Point de Monsieur Bosca 0,75l je speciální cuvée získané pomocí metody Martinotti. Má minimální množství zbytkového cukru. V době konečného uzavření láhve bez přidání – jen hrozny a jejich přirozené vlastnosti. Čistá a bohatá chuť.

Obsah alkoholu: 12%