Cognac

Grand Breuil
Grand Breuil VS

Grand Breuil VS

Grand Breuil VS: Zkrocené mládí. Grand Breuil VS je unikátní svou lehkostí, svěžestí a čerstvostí.

Je to harmonická směs ovocných tónů typických pro hrozny rostoucí v oblasti Cognac, s jemným květinovým aroma pěstitelských oblastí Fins Bois, Borderie, Grande Champagne a Petite Champagne. Jeho dubové aroma je vyváženo mírným nádechem borovice mísící se s jemnými tóny pomerančových kvě­tů.

Obsah alkoholu: 40 %

Grand Breuil VSOP

Grand Breuil VSOP – bezpochyby jeden z nejlepších ve své třídě.

Extrémně měkký, jemný a lehký, odhaluje výrazné tóny měkkého červeného ovoce a vanilky. Zvědaví znalci mohou také odhalit jemnější a komplexní aroma, jako jsou broskve a kandovaný zázvor.

Obsah alkoholu: 40 %

Grand Breuil VSOP
Grand Breuil Elite Cognac

Grand Breuil Elite Cognac

Destilovaný v Jarnacu na břehu Charente, potom stařený a mísený „v panství“ Breuil, ve vlastnictví rodiny Tessendier.

Cognac ELITE kombinuje modernost stylu s tradicí kvality, zraje minimálně 15 let v dubových sudech. Perfektní dárek pro znalce, který je schopen ocenit jemné vůně švestek a skořice smíchané s květinovou vůní. Směs Grand Champagne a Petite Champagne s nádechem Fins Bois, to nabízí zaručený požitek – ať už jej pijete čistý nebo na ledu.

Obsah alkoholu: 40 %

Grand Breuil XO

Grand Breuil je koňak mimořádně vysoké kvality v elegantním klasickém balení. Je vyrobený pouze z nejlepších vybraných „eaux-de-vie“. Chuť tohoto cognacu je pozoruhodná a uspokojující pro nejzkušenější znalce stejně jako pro ty, kteří chtějí rozšířit své základní znalosti koňaku. S dobře vyváženou dlouhotrvající vůní a strukturovanou paletou dává tento koňak radost těm, kteří oceňují dobře udělaný a velmi exkluzivní, ale dostupný produkt.

Grand Breuil XO koňak ilustruje charakteristiku “Ráje”. Kromě jeho měkkého charakteru, svou bohatou vůní a jedinečnou jemností poskytuje řadu znatelných, diskrétních a nezapomenutelných dojmů. Letitý v ideálních podmínkách “Rajských” sklepů pro jeho zrání, Grand Breuil XO koňak odhaluje extrémně bohatý buket s ovocnými tóny liči, sladkých hroznů, lehkou vůní doutníku, květinové tóny hyacintu a balsamico koření.

Obsah alkoholu: 40 %

Grand Breuil XO
Grand Breuil Napoleon

Grand Breuil Napoleon

Kombinace zralosti a jemnost tohoto koňaku Napoleon má ženský dotek díky své odlišné vůni.

Ta se otevírá postupně s každým douškem a odhaluje jeho jemné a podmanivé volání. Směs Napoleon je vytvořená z plodů z nejlepších oblastí nacházející se v srdci regionu Cognac a zdůrazňuje širokou škálu vůní s nádechem marmelády, zralé třešně, posílena květinovými tóny šeříku.

Obsah alkoholu: 40 %

Grand Breuil Poire au Cognac

Velkolepý cognac Grand Breuil s velkolepou hruškou, spojení, kterému nelze odolat. Lahodná ovocná chuť jemného hruškového likéru spolu s charakteristickým podtónem suchého vysoce kvalitního cognacu Grand Breuil tvoří neopakovatelnou kombinaci a příjemný požitek. Variabilita způsobu pití tohoto unikátního nápoje se zdá nekonečná, čistý zahřeje jako cognac, na ledu osvěží, v koktejlu je lehký jako letní vánek. Nezná konvence a limity, může ho pít punker stejně jako dáma z high society.

Pro tradiční cognacový dům Tessendier je to inovace, která vrací jeho tvůrci krásné vzpomínky na dětství: Když jsem byl malým dítětem, můj dědeček mě vždy požádal , abych se k němu připojil a pomáhal v průběhu sklizně hrušek na Domai ne du Buis son. Sklizeň byla a je vždy velmi intenzivní okamžik plný radosti a očekávání. Během namáhavé práce, kdy jsme hrušky ukládal i do bedýnek, jsme byli zvyklí si odpočinout , a jako děti jedli během této pauzy hrušky přímo ze stromu, který byl jen o něco málo vyšší než já a také pln energie a chut i do života . Vůně hrušek byla vždy více než chuť, je velkým suvenýrem z mého dětství a doprovází moje první kroky nejen při ces tě k dospělosti , ale i ve výrobě cognacu. A to je důvod, proč mnoho let po těchto krocích, kdy nejen ti nejbližší mizí a odchází z to hoto světa , rozhodl jsem se pro výrobu tohoto likéru, abych znovu zažil ty to krásné chvíle a o tyto zážit ky se chci prostřednictvím Poire Au Cognac Grand Breuil podělit i s vámi. Kombinací ovoce (hrušek a hroznů) vám chci ukázat to nejlepší, kombinaci té nejel egant nější vůně a plné chuti. Vše krásné, co nám předkové zanechali.“

Obsah alkoholu: 38 %

Grand Breuil Poire au Cognac
Pineau Blanc Grand Breuil

Pineau Blanc Grand Breuil

Pineau des Charentes, (Pineau Charentais, nebo jednodušeji jen Pineau) je regionální francouzský aperitiv, vyrobený v departementech Charente, Charente-Maritime a v mnohem menší míře v Dordogne v západní Francii. Zatímco je velmi populární ve Francii, je méně známý a poněkud neobvyklý v zahraničí. Jedná se nápoj, vyrobený ze směsi lehce fermentovaného hroznového moštu a cognacového eau-de-vie.

Historie Pineau des Charentes sahá až do 16.století, kdy ve Francii vládl Jindřich IV. Navarrský. Tento úžasný nápoj vznikl vlastně úplně náhodou. Údajně v roce 1589, kdy jeden vinař vylil do sudu právě čerstvě vylisovanou šťávu z hroznů v domnění, že sud je prázdný. Nebyl. Byl v něm zbytek dobře uleželého cognacu. Vinař sud uklidil a po čase na něj zapomněl. Až po letech, kdy jej chtěl vyhodit, otevřel víko sudu a omámila ho krásná vůně tohoto moku, ochutnal…

Pineau des Charentes blanco je výsledkem smíchání čerstvé hroznové šťávy a mladého cognacu a následného zrání 5 let v dubových sudech. V aroma najdeme tóny medu, fíků a koření, chuť je bohatá a plná s velmi dlouhým závěrem.

Obsah alkoholu: 17 %

Pineau Rouge Grand Breuil

Pineau des Charentes, (Pineau Charentais, nebo jen Pineau) je regionální francouzský aperitiv, vyrobený v departementech Charente, Charente-Maritime a v mnohem menší míře v Dordogne v západní Francii. Zatímco je velmi populární ve Francii, je méně známý a poněkud neobvyklý v zahraničí. Jedná se nápoj, vyrobený ze směsi lehce fermentovaného hroznového moštu a cognacového eau-de-vie.

Historie Pineau des Charentes sahá až do 16.století, kdy ve Francii vládl Jindřich IV. Navarrský. Tento úžasný nápoj vznikl vlastně úplně náhodou. Údajně v roce 1589, kdy jeden vinař vylil do sudu právě čerstvě vylisovanou šťávu z hroznů v domnění, že sud je prázdný. Nebyl. Byl v něm zbytek dobře uleželého cognacu. Vinař sud uklidil a po čase na něj zapomněl. Až po letech, kdy jej chtěl vyhodit, otevřel víko sudu a omámila ho krásná vůně tohoto moku, ochutnal…

Pineau des Charentes rosé je výsledkem smíchání čerstvé hroznové šťávy a mladého cognacu. V aroma najdeme tóny lesního ovoce. Doba zrání 5 let.

Obsah alkoholu: 17 %

Pineau Rouge Grand Breuil
Cognac PARK
Cognac Park Borderises Mizunara

Jedinečné spojení cognaců single cru Borderies s dubovými sudy Mizunara. Mizunara je původní japonská odrůda dubu, která se používá ke staření japonských prémiových značek alkoholu. Cognac vyzrálý v sudech z Mizunary má jemnou zakulacenou chuť a květinovou vůni. Tento cognac přináší hluboký chuťový prožitek s kořeněnými tóny.

Speciální směs cognacu Cognac Park Borderies pochází výhradně z idylické oblasti Borderies, z rodinného zlata. Zvláštními znaky typickými pro Borderies jsou jemné květinové vůně a lehké chutě, cognac má hladký přechod od VSOP kvality k XO. Díky promyšlené pozornosti věnované procesu stárnutí tohoto cognacu, tato konkrétní směs je opravdu jediná svého druhu a určená pro uspokojení těch, kteří jsou zvědaví a chtějí cognac s výraznou individualitou. Doba staření v dubových sudech je 15 let.

Doporučujeme konzumovat bez ledu a pro gurmány doporučujeme vychutnat si Borderies s kouskem karamelu.

Obsah alkoholu: 43,5%

Objhem láhve: 0.7l %

Původ: Francie

Cognac Park Borderises Mizunara
Cognac PARK V.S.Carte Blanche
Cognac PARK V.S.Carte Blanche

Cognac VS Park upozorňuje na mimořádně ryzí styl typický pro cognac Park a zároveň poskytuje uspokojení a příjemný degustační zážitek.Ručně vytvořený v malých sériích, výsledek pozorného výrobního procesu dovede mladý cognac do velmi výjimečné kvality.

Při prvním ochutnání se setkáme s kombinovanou vůní sušených jarních květin, karamelizovanými jablky a macerované třešně vytvořily strukturovanou, ale přesto jemnou chuť, což dokonale nahlíží do rozmanitých chutí. Svítící medové barvy a jasnosti tohoto cognacu které svědčí o jeho čisté povaze Doba staření v dubových sudech: 6 let

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK V.S.O.P

Na rozdíl od jiných VSOP nalezneme v cognac Park unikátní spojení svěžích chutí a ty činí tento koňak snadno pitelným a delikátním, je vytvořený z vybraných eaux-de-vie, které mají zaručit odlišnosti konečného výrobku a ty tento cognac oblékají do elegantní kvality.

Na rozdíl od jiných VSOP nalezneme v cognac Park unikátní spojení svěžích chutí a ty činí tento koňak snadno pitelným a delikátním, je vytvořený z vybraných eaux-de-vie, které mají zaručit odlišnosti konečného výrobku a ty tento cognac oblékají do elegantní kvality. Překvapila nás svěží vůně citrusových příchutí, a další vůně – karamelizovaný flambovaný banán, čerstvé broskve a příjemný jasmín s Earl Gray opravdu přináší nesrovnatelný smyslový zážitek.

Doba staření v dubových sudech: 10 let

Obsah alkoholu: 40 %

Cognac PARK V.S.O.P
Cognac PARK Borderies
Cognac PARK Borderies
Tato speciální směs pochází výhradně z idylické oblasti Borderies, z rodinného zlata.

Tato speciální směs pochází výhradně z idylické oblasti Borderies, z rodinného zlata. Zvláštními znaky typickými pro Borderies jsou jemné květinové vůně a lehké chutě, cognac má hladký přechod od VSOP kvality k XO. Díky promyšlené pozornosti věnované procesu stárnutí tohoto cognacu, tato konkrétní směs je opravdu jediná svého druhu a určená pro uspokojení těch, kteří jsou zvědaví a chtějí cognac s výraznou individualitou.

Doba staření v dubových sudech: 15 let

Obsah alkoholu: 40 %

Cognac PARK X.O.
Díky promyšlené pozornosti věnované procesu stárnutí tohoto cognacu, tato konkrétní směs je opravdu jediná svého druhu a určená pro uspokojení těch, kteří jsou zvědaví a chtějí cognac s výraznou individualitou.

Zářivou barvu tohoto koňaku je zvýrazňují odstíny oranžové a v cognac cítíme vůní sušených meruněk, divokých ostružin a lehkým odsunutím nosu také příjemnou vůni citronového koláče.Rovnováha mezi jemností a složitostí umísťuje tento cognac na velmi pozoruhodné, ale důležité místo ve škále cognaců rodiny Tessendier.

Doba staření v dubových sudech: 25 let

Obsah alkoholu: 40 %

Cognac PARK X.O.
Cognac PARK XO EXTRA Grande Champagne
Cognac PARK XO EXTRA Grande Champagne
Cognac Park XO Extra se vyrábí z výjimečných hroznů, což vede ke cognacu vynikající kvality.

Díky pozornosti věnované procesu stárnutí tohoto cognacu v dubových sudech je tato konkrétní směs opravdu jediná svého druhu a určená pro uspokojení těch nejnáročnějších zákazníků. Jasně zářivou barvu tohoto koňaku je zvýrazňují odstíny oranžové a v cognac cítíme vůní sušených meruněk, divokých ostružin a lehkým odsunutím nosu také příjemnou vůni citronového koláče. Rovnováha mezi jemností a složitostí umísťuje tento cognac na velmi důležité místo ve škále cognaců rodiny Tessendier.

Doba staření v dubových sudech: 50 let

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK XO Vieille Grande Champagne

Díky 180ti letým zkušenostem ve vinařství se firma Bosca řadí mezi přední firmy s inovativními produkty, využívá nejmodernější technologie v nápojovém průmyslu, vytvořila produkt, který nemá konkurenta.

Toselli se získává z hroznů Moscato a z dalších italských prémiových hroznů. Díky jedinečnému know-how bylo toto spumante vytvořeno až po mnohaletém výzkumu, to dává TOSELLI jeho nebývalý charakter. Je svěží, jemně perlivé, jemně sladké s velmi příjemnou chutí a skvělou vůní, která ji činí toto víno unikátním ve své kategorii. V současném světě, kdy je největší pozornost směřovaná na konzumaci alkoholu, je Toselli perfektní variantou na neustálé hledání alternativ vína, které dokáže poskytnout spotřebiteli „to správné sociální vzrušení“ u sklenky vína. Toselli je zaměřené na konzumenty vína, kteří ocení jeho opravdovou vinnou chuť, ale žádají nealkoholickou alternativu jako bezpečnou volbu životního stylu. Toselli směřuje také na „nepijáky“, kteří si mohou být součástí světa „pijáků vína“, aniž by byli posměchem pro své okolí.

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK XO Vieille Grande Champagne
Cognac PARK Millesime Fins Bois 1970 - dřevěný
Cognac PARK Millesime Fins Bois 1970

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne. Velmi omezené množství lahví, číselně označené, vhodné pro sběratele, investory a fajnšmekry.

Ročník odpovídá popisu.

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK Millesime Petite Champ 1972
Rok 1972 byl ve znamení deštivého a studeného jarního počasí, což způsobuje pozdní kvetení révy. Po něm následovalo zdravé a harmonické dozrávání hroznů díky horkému a suchému létu.

Rok 1972 byl ve znamení deštivého a studeného jarního počasí, což způsobuje pozdní kvetení révy. Po něm následovalo zdravé a harmonické dozrávání hroznů díky horkému a suchému létu. Hladina kyselosti byla vysoká a tím i víno mohlo být dobře zachovalé, což umožňuje kvalitní destilace, která vytvoří bohaté a mocné aroma v eau-de-vie. Petite Champagne, Eaux-de-vie – se vyznačují jemnou květinovou vůní, dominantní ovocnými tóny, které vyvíjí bohaté, hladké a harmonické koňaky, zatímco stárnou ve vlhkém sklepě. Tento cognac ročníkový 1972 – Petite Champagne Cognac nabízí celou řadu vůní – jako sušené meruňky, černý rybíz se zakončením tónů růžového grepu, v závěru odhalí náznaky vanilky a mléčné čokolády s mimořádně dlouhým závěrem.

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK Millesime Petite Champ 1972
Cognac PARK Millesime Petite Champagne 1973
Cognac PARK Millesime Petite Champagne 1973
Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne. Velmi omezené množství lahví, číselně označené, vhodné pro sběratele, investory a fajnšmekry.

Obsah alkoholu: 40%

Cognac PARK Chia 8. Borderies
Cognac PARK Chia 8. Borderies, francouzský cognac vysoké kvality.

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a během svého volného času se rozhodl o ní starat. Jak roky plynuly, jeho nová práce se pro něj stála skutečnou vášní a začíná s výrobou jeho prvních eaux-de-vie koňaků. Distillerie Tessendier & Fils je nyní ve své čtvrté generaci jedním z největších výrobců koňaku v regionu Charente.

Distillerie Tessendier & Fils čerpá své zásoby od pěstitelů, kteří dodržují nejpřísnější požadavky s cílem zajistit kontrolu a kvalitu.

Každý rok je víno pečlivě vybíráno z nejlepších hroznů a oblastí, před destilací v našem vlastním lihovaru v souladu s tradiční metodou se uloží v měděných hrncích. Každá fáze výroby je v souladu s přísnými pravidly a používanými platnými právními předpisy. Grand Breuil je koňak mimořádně vysoké kvality v elegantním balení. Je vyrobený pouze z nejlepších vybraných «eaux-de-vie». Chuť tohoto cognacu je pozoruhodná a uspokojující pro nejzkušenější znalce stejně jako pro ty, kteří chtějí rozšířit své základní znalosti koňaku. S dobře vyváženou dlouhotrvající vůní a strukturovanou paletou dává tento koňak radost těm, kteří oceňují dobře udělaný a velmi exkluzivní produkt.

Obsah alkoholu: 43%

Cognac PARK Chia 8. Borderies
Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne
Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne

Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne, francouzský cognac vysoké kvality.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne. Velmi omezené množství lahví, číselně označené, vhodné pro sběratele, investory a fajnšmekry.

Obsah alkoholu: 43%

Hardy Cognac
Hardy Perfecition Lumiere
Historie cognacu Hardy se píše od roku 1863. Je dobře známy kvalitou a tradičními výrobnými postupy, které se předávají z generace na generaci.

Tento rodinný podnik na výrobu cognacu, který poznáme podle toho, že má v logu kohouta, byl jedním z prvních, kdo ovládl celosvětovou distribuční síť. Díky lásce podnikavého Angličana k francouzskému venkovu v oblasti Charente se může značka Hardy honosit tím, že už 150 let dodává cognacy do celého světa.

Obsah alkoholu: 41%

Hardy Perfecition Lumiere
Hardy Perfecition Terre Grande Champagne Crystal Decanter
Hardy Perfecition Terre Grande Champagne Crystal Decanter

Hardy Perfecition Terre Grande Champagne Crystal Decanter GB

Obsah alkoholu: 41%

Hardy Quatre Saisons Printemps
Hardy Quatre Saisons Printemps – kožený obal. Benedicte Hardy s velkým nadšením představila nejnovější Quatre Saisons – Cognac.

Tuto velmi zvláštní a jedinečnou chuť vytvořila ze starých rodinných zásob, a to pomocí nejlepších směsí Eaux-de-vie. Skládá se ze šesti směsí Grande Champagne, které odložil Armand Hardy mezi lety 1919 a 1940.

Nezaměnitelná chuť vysoce kvalitního congacu, evokující sladká chuť medu a meruněk, které pak ustoupí a přemění se dotyky skořice. Na povrchu působí jemně, ale s velkou intenzitou.

Obsah alkoholu: 41 %

Hardy Quatre Saisons Printemps
Hardy VS Fine Cognac

Hardy VS Fine Cognac

 

Elegantní, jantarová se zlatavými odlesky. Aroma/Chuť: Harmonické spojení čtyř nejlepších oblastí koňaků odhaluje květinové tóny a nabízí jemnou rovnováhu mezi svěžestí a hladkostí

..

Obsah alkoholu: 40 %

Hardy VSOP Fine Champagne

Hardy V.S.O.P. je směsí odrůd Grande a Petite Champagne.

Jedná sa o středně těžký cognac s lehkou květinovou vůní. Má lahodnou citrónovo-ananasovou sladkost a celkově je lahodný. Zraje minimálně 8 let. Ve slepé degustacii the Beverage Tasting Institute byl ohodnocený jako leader na trhu vo své kategorii. Získal doporučení Wine Enthusiast Best Buy.

Obsah alkoholu: 40 %

Hardy VSOP Fine Champagne
Hardy XO Decanter Rare Bronze

Hardy XO Decanter Rare Bronze

Hardy X.O. Rare je tradiční kolekce cognaců Hardy s královskou hladkostí.

Hardy X.O. Rare vás vtáhne do světa o kterém jste ani nesnili. Je uložný v jantarově – purpurovném rouše, jeho magické čerstvé okvetní lístky růže s vůní jsou jednodušše očarující. Hedvábná textúra vás překvapí v jeho neuvěřitelně dlouhé dochuti.

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Noces D`OR Argent

Mezi Hardy XO Rare (20 letý cognac) a Hardy Noces D’Or (50letý cognac), Hardy Noces D’Argent reaguje na žádost fanoušků po celém světě.

Karafa byla původně předmětem zakázky pro USA, později se začala distribuovat ve Francie, Číně a nyní je i u nás.

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Noces D`OR Argent
Hardy Noces D`OR Grande Champagne Romantic

Hardy Noces D`OR Grande Champagne Romantic

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne. Velmi omezené množství lahví, číselně označené, vhodné pro sběratele, investory a fajnšmekry.

Ročník odpovídá popisu.

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Noces Crystal Grande Champagne Diamant

60leté snoubení dubu a cognacu. Sametový, hladký, ohromující.

Všeobecně považovaný za vůbec nejlepší dostupný post-fyloxerní cognac na světě. Prezentovaný v úžasném ručně vyrobeném dekanteru Cristalleries des Vosges.

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Noces Crystal Grande Champagne Diamant
Hardy Noces Crystal Grande Champagne d`Albatre

Hardy Noces Crystal Grande Champagne d`Albatre

již není skladem

 

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Lalique Caryota

Hardy Lalique Caryota – kožený GB, cognac nejvyšší kvality.

Obsah alkoholu: 40%

Hardy Lalique Caryota
Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne
Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne

Cognac PARK Chia 8. Petit Champagne, francouzský cognac vysoké kvality.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne.

Skvělý ročníkový cognac z oblasti regionu Petite Champagne. Velmi omezené množství lahví, číselně označené, vhodné pro sběratele, investory a fajnšmekry.

Obsah alkoholu: 43%

Cognac Campagnere
Cognac Campagnere Napoleon
Cognac Campagnere Napoleon, cognac vysoké jakosti pocházející z Francie.

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a během svého volného času se rozhodl o ní starat. Jak roky plynuly, jeho nová práce se pro něj stála skutečnou vášní a začíná s výrobou jeho prvních eaux-de-vie koňaků. Distillerie Tessendier & Fils je nyní ve své čtvrté generaci jedním z největších výrobců koňaku v regionu Charente.

Distillerie Tessendier & Fils čerpá své zásoby od pěstitelů, kteří dodržují nejpřísnější požadavky s cílem zajistit kontrolu a kvalitu.

Každý rok je víno pečlivě vybíráno z nejlepších hroznů a oblastí, před destilací v našem vlastním lihovaru v souladu s tradiční metodou se uloží v měděných hrncích. Každá fáze výroby je v souladu s přísnými pravidly a používanými platnými právními předpisy. Grand Breuil je koňak mimořádně vysoké kvality v elegantním balení. Je vyrobený pouze z nejlepších vybraných «eaux-de-vie». Chuť tohoto cognacu je pozoruhodná a uspokojující pro nejzkušenější znalce stejně jako pro ty, kteří chtějí rozšířit své základní znalosti koňaku. S dobře vyváženou dlouhotrvající vůní a strukturovanou paletou dává tento koňak radost těm, kteří oceňují dobře udělaný a velmi exkluzivní produkt.

Obsah alkoholu: 40%

Cognac Campagnere Napoleon
Cognac Campagnere XO
Cognac Campagnere XO
Cognac Campagnere XO, cognac vysoké jakosti. Země původu: Francie

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a během svého volného času se rozhodl o ní starat. Jak roky plynuly, jeho nová práce se pro něj stála skutečnou vášní a začíná s výrobou jeho prvních eaux-de-vie koňaků. Distillerie Tessendier & Fils je nyní ve své čtvrté generaci jedním z největších výrobců koňaku v regionu Charente.

Distillerie Tessendier & Fils čerpá své zásoby od pěstitelů, kteří dodržují nejpřísnější požadavky s cílem zajistit kontrolu a kvalitu.

Každý rok je víno pečlivě vybíráno z nejlepších hroznů a oblastí, před destilací v našem vlastním lihovaru v souladu s tradiční metodou se uloží v měděných hrncích. Každá fáze výroby je v souladu s přísnými pravidly a používanými platnými právními předpisy. Grand Breuil je koňak mimořádně vysoké kvality v elegantním balení. Je vyrobený pouze z nejlepších vybraných «eaux-de-vie». Chuť tohoto cognacu je pozoruhodná a uspokojující pro nejzkušenější znalce stejně jako pro ty, kteří chtějí rozšířit své základní znalosti koňaku. S dobře vyváženou dlouhotrvající vůní a strukturovanou paletou dává tento koňak radost těm, kteří oceňují dobře udělaný a velmi exkluzivní produkt.

Obsah alkoholu: 40%

V nabídce také:
Tessendier Grande Champagne

40% alkoholu

 

Tessendier Petite Champagne

40% alkoholu

 

Tessendier Borderies Champagne

40% alkoholu

 

Tessendier Fin Bois

40% alkoholu

 

Cognac PARK XO VFC Cigar Blend

40% alkoholu