Žiju tak dlouho, protože piju koňak

Winston Churchill

Když piji, přemýšlím a když přemýšlím, piji.

François Rabelais

Nepokoušej se utopit smutek v Rumu, umí plavat.

Francouzské přísloví

Profil distributora

Bottles & Labels s. r. o. je kvalitní distributor, který zastupuje prvotřídní značky alkoholických nápojů a vín, s flexibilním přístupem, opravdová štika v rybníku, malá, ale schopná rychle reagovat na požadavky trhu a především svých zákazníků.

VIZE BOTTLES & LABELS

Vizí firmy Bottles & Labels s. r. o. je výborný servis k zákazníkům, přístup, který jinde nenajdete. Rádi Vám poradíme se sestavením vašeho menu a s výběrem toho nejlepšího a nejkvalitnějšího, co se bude hodit právě pro Vás podnik, bar či prodejnu. Akce na podporu prodeje či jiné materiály pro Váš podnik jsou samozřejmostí a také odměnou za vzájemnou spolupráci.

 

MISE FIRMY

Zastupujeme kvalitní alkoholické nápoje a nealko světových značek, odrážející vysoké nároky na chuť, kvalitu a vzhled nápojů. S každým výrobkem, s každou lahví přinášíme nápadité produkty odrážející potřeby našich zákazníků a jejich rozmanitých chutí. Věnujeme se prodeji ale i školení personálu a řízeným degustacím, které jsou zpříjemněním každého večírku, volnějšího obchodního jednání nebo oslavy.

 

HISTORIE

Společnost Bottles & Labels s. r. o. spatřila světlo světa v roce 2010. Všichni ve společnosti máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru a víme, co náš zákazník potřebuje a umíme ho i příjemně překvapit.

 

SORTIMENT

Synonymy společnosti Bottles & Labels s. r. o. jsou uvolněný styl a střídmý, avšak nápaditý design a servis zákazníkům, především v gastronomii. Každý produkt prochází dlouhou cestou vývoje, která má za účel jej testovat a vypilovat k dokonalosti. Každý detail je odrazem péče našich výrobců a nadšení dodávat nejen kvalitní, ale i vizuálně atraktivní nápoje, které našim zákazníkům přinesou radost a chuť objevovat nové směry.

 

DISTRIBUCE

Bezchybnou logistiku zajišťuje společnost OK Trans, která má mnoholeté zkušenosti s distribucí alkoholických nápojů, je flexibilní a přizpůsobitelná. Na požádání zašleme mapu závozů a v případě zájmu zajistíme dopravu i mimo tyto dny, na základě předchozí dohody.

Objednávky můžete zasílat na adresu: objednavky@bottlesandlabels.cz