Sangria

Lolea  |

Lolea
Lolea Sangria Nº1

Lolea Sangria Nº1

Sangria vyrobená z vysoce kvalitních španělských odrůd Tempranillo a Cabernet Sauvignon. Nepasterizovaná za účelem zachování všech vlastností vína s šumivým nádechem, který je osvěžující a příjemný. Plný třešňový tón s atraktivním mírným perlením jemných a stabilních bublin. Voní jako čerstvé mladé víno s příznaky pomerančové kůry, kapky citronu, skořice a jahody s náznakem hořkosti v příjemném a hedvábném závěru.

Obsah alkoholu: 7%

Objem: 0.75l

Lolea Sangria Nº2

Sangria vyrobená z vysoce kvalitních španělských odrůd Macabeo a Chardonnay, šťáv z čerstvého pomeranče a citrónu a špetkou vanilky. Nepasterizovaná za účelem zachování všech vlastností vína s šumivým nádechem, který je osvěžující a příjemný. Aromatický Mediterranean Muscat hroznový se používá pro základ vína a jemný náznak vanilky se mísí s citrusovými vůněmi citronu a pomeranče, a to bez ztráty svěžesti. Výsledkem je velmi vyrovnaný a elegantní Clarea, sofistikovanější, než jeho dvojče červené víno, ale stejně dobře s přetrvávající chutí a vůní s tóny jasmínu, meruňky a velkou rovnováhou mezi kyselostí a sladkostí.

Obsah alkoholu: 7 %

Objem: 0.75l

Lolea Sangria Nº2
LOLEA Nº3

Lolea Nº3

BRUT
Osvěžující jemně perlivé víno z bílých hroznů odrůd Macabeo a Chardonay obohaceno o přírodní extrakt z květů bílého bezu a zeleného jablka. Směs z Airen a Muskat má mladiství charakter, bylinné a ovocné aroma se zlatými odstíny v pozadí evokuje svět šumivých vín s jemným a noblesním perlením.

Obsah alkoholu: 8%

Objem: 0.75l

Lolea Sangria Nº4

Delikátní varianta Sangria Lolea, ze 100% z organických hroz­nů Granache , připomínající červené ovoce v kombinaci s přírodními citrusovými plody s náznakem kardamonu, bez ztráty šumivého doteku.

Skvělým nápojem pro náročné konzumenty nebo při vytváření široké škály koktejlů!

Kyselost a lehká struktura tříslovin jsou doplněny o trpké a zároveň sladké doteky, bohaté náznaky kardamonu, vůni citrusových plodů. Integrovaná karbonace nám dává příznivé dlouhé zakončení, ve kterém se objevuje chuť zralých hroznů v celé své kráse, která nabízí v závěru chuť tmavých švestek a ostatních bobulí se špetkou lékořice. Servírujeme studené v tulipánových sklenicích na víno.

Obsah alkoholu: 8 %

Objem: 0.75l

Lolea Sangria Nº4
LOLEA Nº5 Rose

Lolea Nº5 Rose

Osvěžující sekt s atraktivní světle růžovou barvou, které nejsou úplně typické pro sagrii, s nádechem ibišku a zázvoru, odhaluje jemný a překvapující dotek květin

Tradiční španělský nápoj dostal v Lolea moderní podobu. A to nemluvíme jen o hravé puntíkaté láhvi s důmyslným uzávěrem, díky kterému si ho můžete vzít všude s sebou a vychutnat třeba na pikniku s přáteli Květiny, ovoce a koření jsou v harmonii v této důmyslné směsi s jemnou vůní a atraktivní světle růžové barvě. V Côtes de Provence stylu mají tato vína malý obsah taninu (směs hrouznů grenacha a tempranillo), mají typicky světlou barvu s pestrou paletou čerstvých citrusů. Nabízí ovocnou a příjemnou chuť, kterou budete chtít vyzkoušet.

Perfektní způsob servírování je vychladit láhev tohoto nápoje v ledu a servírovat ve sklenici flétna a ozdobenou květem ibišku. Výsledek je okázalý a svůdný!

Obsah alkoholu: 8%

Objem: 0.75l